SR155A102JARTR1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
TDK
1000 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
SR155A102JARTR1
DigiKeys produktnummer
SR155A102JARTR1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SR155A102JARTR1
Beskrivning
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 RAD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,150" (3,81mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)