FK18C0G1H102JN020 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 35
Similar
I lager: 931
Similar
I lager: 882
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
I lager: 444
KEMET
I lager: 634
1000 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
FK18C0G1H102JN020
DigiKeys produktnummer
445-FK18C0G1H102JN020-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FK18C0G1H102JN020
Beskrivning
CAP CER 1000PF 50V C0G RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FK18C0G1H102JN020 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Inte för nya designer
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,098" (4,00 x 2,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)