SR155A102JAT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KYOCERA AVX
I lager: 461
TDK
1000 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
SR155A102JAT
DigiKeys produktnummer
SR155A102JAT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SR155A102JAT
Beskrivning
CAP CER 1000PF 50V NP0 RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,150" (3,81mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)