SR075A102JAATR1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
KEMET
I lager: 932
KEMET
TDK
TDK
1000 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
SR075A102JAATR1
DigiKeys produktnummer
SR075A102JAATR1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SR075A102JAATR1
Beskrivning
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 RAD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,100" (3,81 x 2,54mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,100" (2,54mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)