L77DC37SVF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 15
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Bilden för L77DC37SVF är inte tillgänglig
L77DC37SVF
DigiKeys produktnummer
L77DC37SVF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DC37SVF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Kategori
Terminering
Lödkopp
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C