L717DC37PV är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 33
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
NorComp Inc.
NorComp Inc.
I lager: 38
I lager: 26
I lager: 256
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 423
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 359
I lager: 267
Bilden för L717DC37PV är inte tillgänglig
L717DC37PV
DigiKeys produktnummer
L717DC37PV-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DC37PV
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L717DC37PV Modeller
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C