L177DC37S är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 15
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Bilden för L177DC37S är inte tillgänglig
L177DC37S
DigiKeys produktnummer
L177DC37S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177DC37S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L177DC37S Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Förpackning
Påse
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Kontaktmaterial
Mässing
Arbetstemperatur
-55°C-125°C