L777DC37P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 21
Datablad
Bilden för L777DC37P är inte tillgänglig
L777DC37P
DigiKeys produktnummer
L777DC37P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777DC37P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Förpackning
Påse
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
2
Kontaktform
Maskinbearbetad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C