L77DC37S1AUN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
NorComp Inc.
NorComp Inc.
Bilden för L77DC37S1AUN är inte tillgänglig
L77DC37S1AUN
DigiKeys produktnummer
L77DC37S1AUN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DC37S1AUN
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Kontaktform
Maskinbearbetad
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C