Bilden för L717DCF37P är inte tillgänglig
L717DCF37P
DigiKeys produktnummer
L717DCF37P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DCF37P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS SOLDER CUP
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C