Bilden för L177DC37SOL2 är inte tillgänglig
L177DC37SOL2
DigiKeys produktnummer
L177DC37SOL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177DC37SOL2
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödmetall
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Kontaktmaterial
Mässing
Arbetstemperatur
-55°C-125°C