L77DC37S1AON | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | L77DC37S1AON-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | L77DC37S1AON |
Beskrivning | CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | L77DC37S1AON Modeller |
Kategori | Skalmaterial, ytbehandling Stål, tennpläterad |
Tillv. | Kontaktytbehandling Guld |
Serie | Kontaktyta, tjocklek 8,00µin (0,203µm) |
Förpackning Tråg | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Artikelstatus Aktiv | Strömklassning (Ampere) 7,5A |
Kontaktdonsutförande | Dornavstånd 0,406" (10,30mm) |
Kontaktdonstyp Uttag (honuttag) | Spänningsvärde 300V |
Kontakttyp Signal | Arbetstemperatur -55°C-125°C |