L77DC37SF179
L77DC37SF179
L77DC37SF179
DigiKeys produktnummer
L77DC37SF179-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DC37SF179
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L77DC37SF179 Modeller
Kategori
Terminering
Trådlindning
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C