Bilden för L717DC37PF179 är inte tillgänglig
L717DC37PF179
DigiKeys produktnummer
L717DC37PF179-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DC37PF179
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT WW
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717DC37PF179 Modeller
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C