L717DCH37POL2RM5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
NorComp Inc.
NorComp Inc.
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 849
Assmann WSW Components
I lager: 951
Amphenol CS (FCI)
I lager: 79
Amphenol CS (FCI)
I lager: 186
Bilden för L717DCH37POL2RM5 är inte tillgänglig
L717DCH37POL2RM5
DigiKeys produktnummer
L717DCH37POL2RM5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DCH37POL2RM5
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C