D37P24A6PA00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 104
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Assmann WSW Components
I lager: 951
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
D37P24A6PA00LF
DigiKeys produktnummer
D37P24A6PA00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37P24A6PA00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
EDA-/CAD-modeller
D37P24A6PA00LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktytbehandling
Guld
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C