L717DC37PU
L717DC37PU
L717DC37PU
DigiKeys produktnummer
L717DC37PU-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DC37PU
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717DC37PU Modeller
Förpackning
Bulk
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C