L717DC37POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DC37POL2
DigiKeys produktnummer
L717DC37POL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DC37POL2
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717DC37POL2 Modeller
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C