L717DCF37P1AON är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 468
Datablad
Bilden för L717DCF37P1AON är inte tillgänglig
L717DCF37P1AON
DigiKeys produktnummer
L717DCF37P1AON-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DCF37P1AON
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Spänningsvärde
300V
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C