L717SDDH50P
L717SDDH50P
L717SDDH50P
DigiKeys produktnummer
L717SDDH50P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDDH50P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C