L77SDD50SOL2C309
L77SDD50SOL2C309
L77SDD50SOL2C309
DigiKeys produktnummer
L77SDD50SOL2C309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDD50SOL2C309
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C