D50S24A4PA00LF
DigiKeys produktnummer
D50S24A4PA00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D50S24A4PA00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
D50S24A4PA00LF Modeller
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Monteringstyp
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C