DD50P064TXLF
DD50P064TXLF
DD50P064TXLF
DigiKeys produktnummer
609-5767-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DD50P064TXLF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DD50P064TXLF Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Bulk
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
3
Färg
Natural
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C