D50S91C4GV00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 432
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D50S91C4GV00LF
DigiKeys produktnummer
D50S91C4GV00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D50S91C4GV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT PRESS
EDA-/CAD-modeller
D50S91C4GV00LF Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Fosforbrons
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C