DD50S565MTLF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 8
Amphenol CS (Commercial Products)
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
DD50S565MTLF
DigiKeys produktnummer
DD50S565MTLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DD50S565MTLF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
DD50S565MTLF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld, GXT™
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Antal positioner
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal rader
3
Spänningsvärde
300V
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C