DD50P564TXLF
DigiKeys produktnummer
609-6518-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DD50P564TXLF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
EDA-/CAD-modeller
DD50P564TXLF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktytbehandling
Guld, GXT™
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Antal positioner
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C