DD50P065TXLF
DigiKeys produktnummer
DD50P065TXLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DD50P065TXLF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
EDA-/CAD-modeller
DD50P065TXLF Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Kontaktytbehandling
Guld, GXT™
Förpackning
Bulk
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
3
Färg
Natural
Arbetstemperatur
-55°C-125°C