L717SDD50PC309
L717SDD50PC309
L717SDD50PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDD50PC309
DigiKeys produktnummer
L717SDD50PC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDD50PC309
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717SDD50PC309 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Ledningsdimension
20AWG
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C