L77SDD50S
L77SDD50S
L77SDD50S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDD50S
DigiKeys produktnummer
L77SDD50S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDD50S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L77SDD50S Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Monteringstyp
Ledningsdimension
20AWG
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Kontaktmaterial
Mässing
Arbetstemperatur
-55°C-105°C