L717SDD50POL2 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
Amphenol CS (FCI)
I lager: 692
Amphenol CS (FCI)
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717SDD50POL2
L717SDD50POL2
L717SDD50POL2
DigiKeys produktnummer
L717SDD50POL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDD50POL2
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C