L77SDDH50S
L77SDDH50S
L77SDDH50S
DigiKeys produktnummer
L77SDDH50S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDDH50S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödkopp
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C