D50P24B6GV00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
I lager: 94
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
D50P24B6GV00LF
DigiKeys produktnummer
D50P24B6GV00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D50P24B6GV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
D50P24B6GV00LF Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C