L717DD50PV är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Amphenol CS (FCI)
I lager: 692
Datablad
I lager: 0
I lager: 359
Bilden för L717DD50PV är inte tillgänglig
L717DD50PV
DigiKeys produktnummer
L717DD50PV-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DD50PV
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C