D50P24B6PA00LF
DigiKeys produktnummer
D50P24B6PA00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D50P24B6PA00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Termoplast
Arbetstemperatur
-55°C-125°C