D50P24B4GV00LF
DigiKeys produktnummer
D50P24B4GV00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D50P24B4GV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
D50P24B4GV00LF Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C