Bilden för L777DFDH50PTRM8 är inte tillgänglig
L777DFDH50PTRM8
DigiKeys produktnummer
L777DFDH50PTRM8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777DFDH50PTRM8
Beskrivning
CONN D-SUB PLG 50POS PNL MT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C