L177DFD50S är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
Bilden för L177DFD50S är inte tillgänglig
L177DFD50S
DigiKeys produktnummer
L177DFD50S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177DFD50S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödkopp
Förpackning
Påse
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Arbetstemperatur
-55°C-125°C