L717DFD50P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717DFD50P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DFD50P
DigiKeys produktnummer
L717DFD50P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DFD50P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717DFD50P Modeller
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C