L717DFD50POL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
Amphenol CS (FCI)
I lager: 692
Amphenol CS (FCI)
Bilden för L717DFD50POL2 är inte tillgänglig
L717DFD50POL2
DigiKeys produktnummer
L717DFD50POL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DFD50POL2
Beskrivning
CONN D-SUB PLG 50POS PNL MT SLDR
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C