L717DD50POL2RM8 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
Amphenol CS (FCI)
I lager: 692
Amphenol CS (FCI)
Bilden för L717DD50POL2RM8 är inte tillgänglig
L717DD50POL2RM8
DigiKeys produktnummer
L717DD50POL2RM8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DD50POL2RM8
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L717DD50POL2RM8 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
3
Kontaktform
Maskinbearbetad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C