L177SDD50S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDD50S
DigiKeys produktnummer
L177SDD50S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDD50S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS SOLDER CUP
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L177SDD50S Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C