L717SDDG50POL2RM8 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717SDDG50POL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDDG50POL2RM8
DigiKeys produktnummer
L717SDDG50POL2RM8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717SDDG50POL2RM8
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L717SDDG50POL2RM8 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C