L177SDD50SOL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 859
Datablad
I lager: 1
I lager: 131
I lager: 0
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177SDD50SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDD50SOL2
DigiKeys produktnummer
L177SDD50SOL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDD50SOL2
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L177SDD50SOL2 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C