D50S24A6GX00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 280
Datablad
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
I lager: 115
I lager: 8
I lager: 80
I lager: 86
I lager: 676
I lager: 609
I lager: 530
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D50S24A6GX00LF
DigiKeys produktnummer
D50S24A6GX00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D50S24A6GX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
D50S24A6GX00LF Modeller
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C