D50S24A4PX00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
I lager: 115
I lager: 8
I lager: 80
I lager: 86
I lager: 676
I lager: 609
I lager: 530
Bilden för D50S24A4PX00LF är inte tillgänglig
D50S24A4PX00LF
DigiKeys produktnummer
D50S24A4PX00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D50S24A4PX00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
D50S24A4PX00LF Modeller
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Monteringstyp
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C