L77SDDH50SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDDH50SOL2RM5
DigiKeys produktnummer
L77SDDH50SOL2RM5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDDH50SOL2RM5
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L77SDDH50SOL2RM5 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C