L77SDD50STA113 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 32
Datablad
Bilden för L77SDD50STA113 är inte tillgänglig
L77SDD50STA113
DigiKeys produktnummer
L77SDD50STA113-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDD50STA113
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C