VY2332M41Y5US63L7A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
Bilden för VY2332M41Y5US63L7A är inte tillgänglig
VY2332M41Y5US63L7A
DigiKeys produktnummer
VY2332M41Y5US63L7A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2332M41Y5US63L7A
Beskrivning
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
EDA-/CAD-modeller
VY2332M41Y5US63L7A Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,413" diam. (10,50mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)