WKO332MCPCH0KR har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
Parametrisk ekvivalent
Vishay Roederstein
Parametrisk ekvivalent
Vishay Roederstein
3300 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
WKO332MCPCH0KR
DigiKeys produktnummer
WKO332MCPCH0KR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WKO332MCPCH0KR
Beskrivning
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
WKO332MCPCH0KR Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,591" diam. (15,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,709" (18,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)