WKO332MCPCRUKR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Roederstein
I lager: 7 639
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Roederstein
I lager: 7 975
Datablad
3300 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
WKO332MCPCRUKR
DigiKeys produktnummer
WKO332MCPCRUKR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WKO332MCPCRUKR
Beskrivning
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
WKO332MCPCRUKR Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,591" diam. (15,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,709" (18,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)